O nás - Autoškola DODO Hradec Králové

Jsme autoškola sídlící v srdci Hradce Králové. Momentálně Vám nabízíme komplexní teoretickou i praktickou výuku pro získaní řidičského průkazu na motocykl skupiny AM, A1, A2, A. V autoškole DODO se zaměřujeme na efektivní výuku, která je zaměřena na rychlé a kvalitní osvojení dovedností nezbytných pro bezpečné řízení. Nabízíme flexibilní rozvrh a přístup, který se přizpůsobí i Vám. Naši instruktoři jsou zkušení profesionálové poskytující kvalitní výuku a jsou připraveni Vám předat veškeré zkušenosti a znalosti. Těšíme se na Vás

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení do kurzu v autoškole DODO stačí stáhnout a vyplnit přihlášku, získat lékařský posudek a poté nás kontaktovat pomocí telefonu nebo emailu. Následně Vám poskytneme informace o dalších krocích a domluvíme se na termínech teoretické a praktické výuky: